CESTOVNÁ AGENTÚRA

Dovolenky · Expedície · Plavby

Sicília - Egadi Islands 2019


Jednoduché a lacné letecké spojenie z Bratislavy alebo Prahy do Trapani vám umožní rýchly presun do destinácie s veľkým teplotným rozdielom voči našim zemepisným šírkam. Sicília leží len 120 Nm od Afriky, preto more vydrží vyhriate na kúpanie veľmi dlho. Na západnom pobreží Sicílie je Národný park Egady Islands: s ostrovmi - Favignana,  Levanzo a Marittimo. Nachádza sa tu viac ako 160 šnorchlovacích spotov, krásne zátoky s tyrkysovým morom a mestečká s nádychom arabskej kultúry.


Prístav:
          Trapani

Trasa:              Trapani  (Sicilia) - Capo San Vito, Favignana, Levanzo, Marittimo, (Marsalla) a späť

Loď:                 Bavaria 46 Cruiser 2015

Termín:           august, september, október

 Cena:             490, Eur/osoba ( september, október)

                           590 Eur/osoba (august)

                           (min počet osôb 6, max 8) 

                        

Cena obsahuje: prenájom lode, skippera, zdravotne poistenie posádky, poistenie depozitu

Cena neobsahuje: start package 130,-eur,  pristavne poplatky, spotrebovanú naftu, stravu, letenky, poistenie, transfer letisko-prístav

 

Letecká doprava: Vieden, Budapešt, Katowice - Trapani (Palermo)  - a späť , ceny v závislosti od termínu kúpy letenky od 100,- Eur do 300,- Eur.

V prípade Vášho záujmu nás  neváhajte KONTAKTOVAŤ →

 

Na západnej strane Sicílie sú dobre schované  tri ostrovy:  Favignana,  Levanzo, Marittimo.  Pre sicílskych rýbárov od pradávna oblasť rybolovu. Pre turistov málo frekventovaný raj. Skvelý jachting,  množstvo potápačských a šnorchlovacích spotov, rybárčenie a úžasná kuchyňa. Nad Trapani týčiace sa historické mesto Erice, na pobreží Marsalla,  Scopello  alebo legendárny Capo San Vito a pobrežie s množstvom jaskýň a k tomu krásne pláže. 

 

Letecká linka Bratislava - Trapani zabezpečuje rýchle spojenie na Sicíliu. Termíny plavieb sú prispôsobené odletom a príletom z Bratislavy do Trapani a späť. Predpokladaná  cena spiatočnej letenky Bratislava - Trapani  je 100,00 - 200,00 EUR/osoba podľa dostupnosti a termínu.

 
Samo Sailing
samosailingteam@gmail.com


KONTAKTOVAŤ →