CESTOVNÁ AGENTÚRA

Dovolenky · Expedície · Plavby

Sicília - Egadi Islands 2020


Jednoduché a lacné letecké spojenie z Bratislavy, Viedne alebo Prahy do Trapani vám umožní rýchly presun do destinácie s veľkým teplotným rozdielom voči našim zemepisným šírkam. Sicília leží len 120 Nm od Afriky, preto more vydrží vyhriate na kúpanie veľmi dlho. Na západnom pobreží Sicílie je Národný park Egady Islands: s ostrovmi - Favignana,  Levanzo a Marittimo. Nachádza sa tu viac ako 160 šnorchlovacích spotov, krásne zátoky s tyrkysovým morom a mestečká s nádychom arabskej kultúry.


Prístav:
          Trapani

Trasa:              Trapani  (Sicilia) - Capo San Vito, Favignana, Levanzo, Marittimo, (Marsalla) a späť

Loď:                 podľa dostupnosti

Termín:           máj - október

 Cena:             v závislosti od termínu, počtu osôb a typu lode

                         Presnú cenovú kalkuláciu vytvoríme na požiadanie

Letecká doprava: Vieden, Budapešt, Katowice - Trapani (Palermo)  - a späť , ceny v závislosti od termínu kúpy letenky od 100,- Eur do 300,- Eur.

V prípade Vášho záujmu nás  neváhajte KONTAKTOVAŤ →

 

Na západnej strane Sicílie sú dobre schované  tri ostrovy:  Favignana,  Levanzo, Marittimo.  Pre sicílskych rýbárov od pradávna oblasť rybolovu. Pre turistov málo frekventovaný raj. Skvelý jachting,  množstvo potápačských a šnorchlovacích spotov, rybárčenie a úžasná kuchyňa. Nad Trapani týčiace sa historické mesto Erice, na pobreží Marsalla,  Scopello  alebo legendárny Capo San Vito a pobrežie s množstvom jaskýň a k tomu krásne pláže. 

 

Letecká linka Bratislava - Trapani zabezpečuje rýchle spojenie na Sicíliu. Termíny plavieb sú prispôsobené odletom a príletom z Bratislavy do Trapani a späť. Predpokladaná  cena spiatočnej letenky Bratislava - Trapani  je 100,00 - 200,00 EUR/osoba podľa dostupnosti a termínu.

 
Samo Sailing
samosailingteam@gmail.com


KONTAKTOVAŤ →